Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

O Projekcie

Szanowni Państwo,
Serdecznie witamy na stronie Sopockiego Klastra Turystycznego.

Sopocki Kalendarz Imprez to jeden z produktów powstałych w wyniku współpracy podmiotów z sopockiej branży turystycznej podjętej w ramach projektu "Od inicjatywy klastrowej do Sopockiego Klastra Turystycznego – program wsparcia i rozwoju".

Projekt o wartości 501 567,32 zł. został przygotowany i jest realizowany wspólnie przez Gminę Miasta Sopotu – Lidera Projektu i Stowarzyszenie Turystyczne Sopot – Podmiot Partnerski. Jako jeden z niewielu projektów z województwa pomorskiego otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Sopocka inicjatywa klastrowa to wspólne działania na rzecz jak najbardziej efektywnego wykorzystania potencjału turystycznego Sopotu. Do tego jest potrzebna współpraca sektora publicznego i prywatnego. Dlatego cieszymy się, że udało się w Sopocie zbudować partnerstwo między lokalnym biznesem, jednostkami edukacyjnymi i naukowymi oraz przedstawicielami administracji samorządowej.

Ponieważ inicjatywa klastrowa oznacza świadome i oddolne organizowanie wysiłków celem wsparcia innowacyjności i poprawy konkurencyjności podmiotów w klastrze, w ramach Sopockiego Klastra Turystycznego co miesiąc organizowane są spotkania robocze, zaplanowano również wyjazdy zagraniczne i inne formy wymiany idei i doświadczeń. Podczas spotkań wypracowywane są wspólne działania przynoszące korzyści wszystkim należącym do Sopockiego Klastra Turystycznego.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Koordynator Projektu
tel. 501 590 773
e-mail: sts@sopot.pl

"Od inicjatywy klastrowej do Sopockiego Klastra Turystycznego – program wsparcia i rozwoju"
Stowarzyszenie Turystyczne Sopot
81-720 Sopot pl. Zdrojowy 2
tel. 790 280 884

Polecamy odwiedzenie serwisu o innowacjach www.INNOpomorze.pl
Zapraszamy również na stronę www.klastry.pomorskie.eu

Załączniki

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ