Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Sopot

ZHP jest organizacją pożytku publicznego wychowującą dzieci i młodzież opierając się na ponad stuletniej metodzie harcerskiej. Hufiec Sopot to: ok 220 zuchów, harcerzy i instruktorów, 13 gromad i drużyn, 5 inspektoratów i masa przygód, a robienie rzeczy niemożliwych u nas jest na porządku dziennym!

Oprócz działalności harcerskiej prowadzimy również Harcerskie Schronisko Młodzieżowe "Larus" posiadające 12 miejsc noclegowych, kuchnię, łazienkę, dostęp do internetu. Nasze schronisko jest połozone w bardzo dogodnym punkcie który może slużyć za bazę wypadową podczas wycieczek po całym trójmieście. Do najblizszego, całodobowego, wielobranżowego sklepu jest zaledwie 40 metrów. Do każdego środka komunikacji publicznej jest zaledwie kilka kroków, pętla autobusowo- trolejbusowa jest po drugiej stronie ulicy przy ktorej usytuowanao HSM "Larus", kawałek dalej znajduje się stacja Szybkiej Kolei Miejskiej przystanek Sopot-Wyścigi.

Adres: Niepodległości 679

Miejscowość: 81-854 Sopot

WWW: www.sopot.zhp.pl

Email: sopot@zhp.pl

Tel.: 585510036

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ