Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Klub Atelier

(...)Wyobraźcie sobie, Czytelnicy, sobotni wieczór w Sopocie. Macie już dość całego tego zmieszania, które rozgrywa się na Monciaku i w najbliższej okolicy. Macie ochotę na coś nowego, coś, co Was zaskoczy... Czas ruszyć w kierunku parku za Grandem. Tam, obok dyskoteki Viva, mieści się cel i kres Waszej podróży, TO miejsce.(...)

Za dnia Atelier jest oazą spokoju, w której można napić się dobrej kawy, pogrążyć w zadumie, wpatrując się w przepiękny widok rozpościerający się za oknami. Za to w nocy staje się idealnym miejscem do zabawy, tańców i szaleństw, gromadząc zwolenników miłej, nieskrępowanej atmosfery.

Klub Atelier położony jest w Parku Północnym, bezpośrednio przy sopockiej plaży, nieopodal Hotelu Grand (100 m), Hotelu Sheraton (200 m), Mola i „Monciaka” (300 m). Profil muzyczny klubu to brak współczesnej muzyki klubowej. Preferujemy utwory z lat '50, '60, '70, '80 i '90. Dysponujemy dwiema niezależnymi salami: sala klubowa, mieści ok. 180 osób, w tym ok. 80 miejsc siedzących sala werandowa, mieści ok. 90 osób, w tym ok. 55 miejsc siedzących Jedna z sal jest przeznaczona dla osób palących. Przed klubem, na plaży, znajduję się drewniany taras o powierzchni 360 m.kw. Każda z sal klubu ma osobną szatnię, bar i toalety. Każda z nich jest też wyposażona w projektor multimedialny i rozwijany ekran (na sali klubowej 3 x 2,2 m, na sali werandowej 2 x 1,6 m), światła i nagłośnienie.

Adres: al. Mamuszki 2

Miejscowość: 81-729 Sopot

WWW: www.klubatelier.pl

Email: klubatelier@wp.pl

Tel.: 58 555 89 06

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ