Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Sopot Centrum

SOPOT CENTRUM - naturalne spoiwo Trójmiejskiej aglomeracji. Miejsce spotkań towarzyskich, biznesowych i kulturalnych. Rok 2016 stawia przed mieszkańcami i odwiedzającymi Sopot nowe oblicze górnej partii ulicy Monte Casino. Sopot Centrum to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks w którym rodzi się życie oraz skupia energia miasta. Właściciele obiektu zadbali o jego różnorodność dostosowaną do potrzeb odwiedzających – znajdują się tu punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, kulturalne oraz biurowe.

Utworzenie w Sopot Centrum ciągu komunikacyjnego dla podróżnych, otwarta strefa gastronomiczna oraz plac rekreacyjny ze specjalnie dostosowaną małą architekturą, w doskonały sposób określiło nowy punkt centralny Sopotu. Chcąc na chwilę zatrzymać pęd życia, zapraszamy na lunch, kawę czy zakupy do miejsca, które stworzyło funkcjonalną całość.

Zachęcamy do zapoznania się z nowo otwieranymi lokalami oraz korzystania z towarzyszącej infrastruktury komunikacyjnej, drogowej i parkingowej. Sopot to miasto bogate w tradycję, które przyciąga podróżnych z całego kraju i spoza, a mieszkańcom nie pozwala wyobrazić sobie lepszego miejsca do życia. Brakowało mu natomiast ścisłego centrum - miejsca spotkań, w którym zaspokojone zostaną różnorodne potrzeby.

Adres: Kościuszki 14

Miejscowość: 81-704 Sopot

WWW: www.sopotcentrum.com.pl

Email: D.Adamski@imv.eu

Tel.: 609 442 602

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ