Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Kwartet Bonsai - Minimal Night

23.08 , 21:00 - 23:00

“Minimal Night” to wieczór pełen kontrastów, którego punktem wyjścia jest muzyka minimalistyczna w wykonaniu Kwartetu Bonsai. Jej swoista transowość, medytacyjność, a także wielobarwność pozwolą na chwilę oderwać się od otaczającego świata. Towarzyszący jej program jest skonstruowany tak, żeby zapewnić całą game emocji I przeżyć. Projekt ten powstał z chęci wprowadzenia brzmienia właściwego klasycznym kwartetom smyczkowym w nowe, nieoczywiste przestrzenie.

Zespół tworzą cztery dziewczyny: dwie Ole grające na skrzypcach, Asia na altówce i Weronika na wiolonczeli – które poznały się w sprzyjających okolicznościach generowanych przez Akademię Muzyczną w Gdańsku. Wychowane w nurcie muzyki klasycznej starają się szukać dla niej nowych form wyrazu. Pociągają je kontrasty, zarówno w sztuce, jak i w życiu. Czerpią inspiracje z własnych muzycznych doświadczeń i odkryć oraz z siebie nawzajem. Osobno biorą udział w wielu projektach, pracują w różnych orkiestrach i zespołach, jednak razem tworzą coś świeżego, do czego zawsze czują potrzebę wracać. Od lat współpracują ze środowiskiem jazzmanów oraz artystów sceny musicalowej i rozrywkowej. Wielokrotnie zapraszane do studyjnej współpracy mają na koncie gościnne występy na krążkach m.in. Alicji Serowik, Ralpha Kamińskiego, Jagody Jagson czy Pauliny Grochowskiej.

BILETY: >>> 20 zł online: boto.art.pl oraz przez goout.net

Miejsce: Teatr BOTO

Data:23.08 , 21:00 - 23:00

Godzina: 21:00 - 23:00

Bilety: 20 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ