Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Dominiak/Wiśniewski // Recital Piosenki & Kantata Jazzowa

18.08 , 20:00 - 22:00

Kamil Dominiak - śpiew Ignacy Wisniewski - fortepian

Recital artystów pokazuje dwie musicalowe twarze, zarówno tę serio, jak i buffo. Repertuar sięga od songów z musicalu Carousel, przez Jesus Christ Superstar aż po nowoczesne Kinky Boots, Last Five Years i wreszcie Hamilton.

Drugą część stanowić będzie wybór pieśni Ignacego Wiśniewskiego napisanych do tekstów krakowskiego poety Michała Rusinka, są one częścią Kantaty Jazzowej nagranej na wspólnej płycie artystów wydanej przez Fundację WOOD and MOOD (WM-0011).

Kamil Dominiak - aktor, wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie, Białymstoku oraz PWSFTviT w Łodzi. Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011) oraz kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym nauczycielem treningu wg Modelu Estill (Estill Voice Training). Współpracował jako aktor z teatrami muzycznymi w całym kraju, występując w musicalach„Shrek” w reż. Macieja Korwina, „The Rocky Horror Show” w reż. Tomasza Dutkiewicza, „Jerry Springer – The Opera” w reż. Jana Klaty, „La Cage aux Folles” w reż. Grzegorza Chrapkiewicza, .Sweeney Todd. Demoniczny golibroda w reż. Andrzeja Bubienia. Aktualnie można go oglądać w musicalu Les Miserables w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie wciela się w role Enjorlas oraz Króla Heroda w musicalu Jesus Christ Super Star.

Ignacy Jan Wiśniewski - pianista, kompozytor, lider Ignacy Wiśniewski Trio, którego płyta Jazz Shirim zdobyła miano Debiutu Roku 2016 i znalazła się na 10 miejscu Jazzowych polskich Płyt Roku 2016. Współzałożyciel Almost Jazz Group, z którym wydał 3 autorskie albumy Accordina (2012), Na Kaszebach (2014) i Fade Out (2017). Kompozytor i kierownik muzyczny spektakli musicalowych w teatrach w Warszawie, Wrocławiu, Koszalinie, Poznaniu, Toruniu, Gdyni i Gdańsku. Wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności Musical oraz Jazz i Muzyka Estradowa. Współzałożyciel fundacji wydawniczej WOOD and MOOD, Zdobywca stypendium Młoda Polska dzięki któremu w 2018 roku zrealizował najnowszą płytę Kantata Jazzowa z tekstami Michała Rusinka, Ignacy Wiśniewski Trio + Kamil Dominiak. www.ignacywisniewski.com

BILETY: >>> przedsprzedaż 20 zł >>> w dniu koncertu 30 zł online: na naszej stronie i przez goout.net

Miejsce: Teatr BOTO

Data:18.08 , 20:00 - 22:00

Godzina: 20:00 - 22:00

Bilety: 20 / 30 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ