Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Biesiada Literacka z Ewą Łętowską

24.03 , 14:30

Zapraszamy na Biesiadę Literacką z prof. Ewą Łętowską i prof. Krzysztofem Pawłowskim.

Ona – Pani Profesor, Sędzia, Rzecznik Praw Obywatelskich, wybitna znawczyni prawa i wielka miłośniczka, znawczyni, prawdziwy autorytet w zakresie wiedzy o historii, dziejach, artystach Opery.

On – filozof, profesor, pracownik naukowy, wykładowca autor błyskotliwych książek …nie tylko dla dorosłych, prawdziwy wielbiciel bell canta.

"O Operze i o Prawie" Książka "O operze i o Prawie" jest kolejną pozycją, w której Acus (Ewa Łętowska – prawniczka i Krzysztof Pawłowski – filozof) pisze o problemach prawa inaczej, niż to się u nas zazwyczaj robi. Kontrapunktem dla myślenia o prawie jest tutaj opera. I bynajmniej nie idzie o to, jak, czy i w jaki sposób opera podejmuje tematy prawnicze (choć i o tym też bywa tu mowa). Czytelnik będzie zdziwiony podobieństwami, jakie występują w społecznym funkcjonowaniu opery i prawa. Warto podjąć trud lektury, aby dokonać wcale nieoczywistych odkryć i przeżyć towarzyszącą temu radość.

24 marca 2018 (sobota) godz. 14:30 Sopot - Sopoteka (Sopot Centrum, II. p) ul. Tadeusza Kościuszki 14 (Biblioteka Sopocka)

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Data:24.03 , 14:30

Godzina: 14:30

Bilety: -

Kategoria: Kultura

Adres: Kościuszki 14, 81-706 Sopot

WWW: www.mbp.sopot.pl

Email: mbp@mbp.sopot.pl

Tel.: 58 551-12-87

Fax: 58 550-08-90

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego w Sopocie

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ