Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

MINt

27.01 , 19:00

Teatr na Plaży zaprasza 27 stycznia na gościnny występ młodej wokalistki i producentki Martyny Kubicz ‚MIN t’, która zaprezentuje swój najnowszy album pt. Assemblage.

Z końcem listopada otrzymujemy nową, wielotwarzową pozycję dla dorobku polskiej sceny alternatywnej. Neo-soulowy kolaż MIN t mieści w sobie energię żywego instrumentarium mieszającego się z elektroniką. Słuchając albumu traficie na wiele barw – od żywych i nasyconych, po te blednące czy chłodniejsze. Przekrój brzmieniowy można było usłyszeć już w singlach promujących płytę, czyli Motion i Missing the Air. Od przepastnej, future funkowej aranżacji – artystka przeskakuje w industrialne i przepełnione niepokojem przestrzenie kompozycyjne.

Odważne eksperymenty MIN t mają miejsce w każdym z dwunastu utworów, co czyni materiał szczególnym i wymagającym. Taneczny groove momentami ustępuje miejsca hipnotyzującemu downtempo, by znów przekształcić się w hałaśliwą, gitarową paradę, której wtórują rozbudowane sekcje perkusyjne. Wrocławianka (studiująca aktualnie na jednej z berlińskich szkół muzycznych) próbuje nowych rozwiązań wykorzystując umiejętności techniczne także w warstwie wokalnej, bawiąc się tempem i śpiewając, a nawet rapując.

Konceptualną formułę zauważymy również po stronie wizualnej wydawnictwa. Autorką okładki jest Dorota Kaczmarek, a o oprawę graficzną dzieła zadbała Katarzyna Balicka. Zdjęcia (znajdziemy je między innymi w dołączonej do albumu książeczce) wykonał Andrzej Sieńkowski.

Album jest już dostępny w sklepach muzycznych i serwisach streamingowych w formacie mp3. Nośnik fizyczny można zamawiać przez kanał wytwórni na Bandcamp, a wkrótce i w sieci Empik.com, Merlin.pl i innych punktach sprzedaży internetowej

Szczegóły znajdziecie na fanpage’u https://facebook.com/MINtMartynaKubicz oraz https://facebook.com/regimebrigade

ODSŁUCH:

https://open.spotify.com/album/7fTIpK64nU51Y4N76QCi1e

https://listen.tidal.com/album/80928910

https://itunes.apple.com/pl/album/assemblage/1309263137

http://www.deezer.com/pl/album/51170842

https://soundcloud.com/regime-brigade/sets/min-t-assemblage

ODSŁUCH / CD:

https://regimebrigade.bandcamp.com/album/assemblage

Miejsce: Teatr na Plaży

Data:27.01 , 19:00

Godzina: 19:00

Bilety: 15 zł, w dniu koncertu 20 zł

Kategoria: Kultura

Adres: al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

WWW: www.teatrnaplazy.pl

Email: info@teatrnaplazy.pl

Tel.: 58 555-22-34

Fax: 58 555-22-36

Organizator: Teatr na Plaży

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ