Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

PREMIERA: Anna Dereszowska - Instrukcja obsługi kobiety

26.08 , 19:00 - 19:00

Dołącz do wydarzenia na Facebook i bądź na bieżąco! (klik)

“Instrukcja obsługi kobiety” – wyjątkowy recital wybitnej aktorki – Anny Dereszowskiej – wraz z zespołem Febus Wąsaty Trio (mającym na swoim koncie wiele nagród m.in. nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego).

Podczas występu usłyszymy utwory takie jak “Sing sing”, “Miłość Ci wszystko wybaczy”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Krzyżówka”. Wszystko to przeplatane będzie zabawnymi anegdotami i poradami z dziedziny relacji damsko-męskich.

Dowiemy się jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych (np. jak zachować się ma mężczyzna, słysząc pytanie: „Czy nie wyglądam w tym grubo?”), jak udekorować stół na przybycie teściowej, jak dokonać podziału ról w związku, jak pielęgnować rośliny kaktusowate.

Oczywiście nie ma jednej, uniwersalnej „Instrukcji obsługi kobiety”, bo i kobiety różnią się od siebie jak płatki śniegu. Potraktujmy temat jako pretekst, bo w końcu wszyscy zdajemy sobie sprawę, że panel sterowania kobiety przypomina wnętrze kabiny dreamlinera, podczas gdy u mężczyzny mamy jedną wajchę z dwiema możliwymi pozycjami – on i off.

Anna Dereszowska – wokal Urszula Borkowska – kompozycje, aranżacje i fortepian, Marcin Świderski – saksofony, flet, cajon, Konrad Kubicki – kontrabas i gitara basowa. Piotr Maślanka – perkusja

Bilety: 49/69 zł do nabycia: www.a4f.com.pl

Miejsce: Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Data:26.08 , 19:00 - 19:00

Godzina: 19:00 - 19:00

Bilety: 45 zł

Kategoria:

Adres: Zamkowa Góra 3-5, 81-713 Sopot

WWW: www.a4f.com.pl

Email: biuro@a4f.com.pl

Tel.: 737338213

Fax: -

Organizator: ART4FUN - agencja impresaryjna

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ