Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

LORD OF THE DANCE

19.12 , 19:00 - 21:00
01.01 , 01:00

Na Broadwayu okrzyknięty arcydziełem w swoim gatunku – teraz po wielu miesiącach starań także dla widzów w Polsce – Dangerous Games! Najnowsze dziecko Michaela Flatleya i jego słynnych LORD OF THE DANCE. Utalentowani tancerze w nowoczesnej, zaskakującej choreografii. Sam Flatley mówi o nich: uczniowie przerośli mistrza! Produkcja warta 5,5 mln euro, 8 tirów scenografii i sprzętu technicznego, setki tysięcy kilometrów przejechanych w trasie koncertowej po całej Europie. Zapierające dech w piersi efekty pirotechniczne, przełomowa technologia wykorzystująca hologramy, taniec robotów, zaskakująca gra świateł, ruchoma i wielopoziomowa scena. Elementy akrobatyczne połączone z pięknym celtyckim tańcem. Jeśli uważacie, że LORD OF THE DANCE niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie! Nie może Was tam zabraknąć!

Zespół odwiedził już ponad siedemdziesiąt krajów na wszystkich kontynentach świata, dzięki czemu przeszło 60 milionów widzów miało okazję podziwiać niesamowite popisy artystów. O jego ogromnej popularności świadczą także wyniki sprzedaży DVD oraz CD, które liczone są w dziesiątkach milionów, a także ilość stron internetowych poświęconych grupie (jest ich około 2.500!). Rok po uroczystej premierze LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w London Palladium Theatre, polska publiczność będzie mogła zobaczyć na żywo spektakularne widowisko m.in. w Trójmieście. Dołącz do ponad milionowej widowni tego spektaklu!

Michael Flatley, nazywany królem irlandzkiego tańca, to amerykański tancerz i choreograf, który był wielokrotnie honorowany prestiżowymi nagrodami tanecznymi. W 1991 roku został utytułowany przez prezydenta Ronalda Regana „skarbem narodowym”. Flatley potrafi wykonać 35 stepów na sekundę, za co został wpisany do księgi rekordów Guinnessa jako „najszybsze stopy świata”!

Miejsce: ERGO ARENA

Data:19.12 , 19:00 - 21:00
01.01 , 01:00

Godzina: 19:00 - 21:00

Bilety: od 125 zł do 195 zł

Kategoria: Rozrywka

Adres: Plac Dwóch Miast 1, 81-736 Sopot/Gdańsk

WWW: ergoarena.pl

Email: biuro@ergoarena.pl

Tel.: 58 767 21 01

Fax: 58 760 10 29

Organizator: ERGO ARENA

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ