Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2011

01.07 - 31.08, 22:00

ORANGE KINO LETNIE Sopot - Zakopane 2011 to największe plenerowe kino w Europie! Zapraszamy na wieczorne spotkania z dobrym kinem w dwóch największych polskich kurortach!

Czekają na Was letnie sale kinowe, gdzie możecie oglądać filmy siedząc wygodnie na plażowych leżakach lub góralskich ławach. Każdegodnia w niepowtarzalnych projekcjach pod gwiazdami może uczestniczyć ponad 1000 osób. Seanse rozpoczynamy tuż po zachodzie słońca! Wstęp na pokazy jak zwykle bezpłatny!  (w Sopocie potrzebnyjest jedynie bilet wstępu na Molo)

Festiwal ORANGE KINO LETNIE  Sopot - Zakopane oferuje wyjątkowy repertuar. Na ogromnych, pneumatycznych ekranach (Airscreen®) będziecie mogli zobaczyć m.in. "Jak zostać królem", „Śniadanie do łóżka”, "Autor Widmo", "Seks w wielkim mieście2" czy mega hit, wszystkie trzy części sagi "Zmierzch".Filmowy „rozkład jazdy” dzielimy na dni tematyczne. Poniedziałki to "Kto się boi Tarantino?”, wtorki ambitne kino w cyklu "Bliżej Europy”. Środy jak zawsze "z Orange i mega hitem”, w czwartki „Męskie kino”. Na początek weekendu w piątki „Oscarowe noce", potem "Komedie, komedie" w soboty, a na koniec tygodnia w niedziele „Wieczory z wampirem”.

Dodatkowo Pomiędzy Bałtykiem i Tatrami codziennie kursuje pociąg z Wagonem Filmowym ORANGE KINO LETNIE - mobilną salą kinową, przygotowaną przez PKP Intercity we współpracy z Outdoor Cinema i PTK Centertel. Pociąg kursuje między Gdynią i Zakopanem, przez Katowice, Warszawę i Sopot. Przez całą podróż w Wagonie Filmowym odbywać się będą projekcje non stop! Ważny bilet na przejazd pociągiem jest jednocześnie biletem wstępu do Wagonu Filmowego ORANGE KINO LETNIE! Jeżeli wybieracie się w podróż na tej trasie nie przegapcie takiej okazji! Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2011 jest kontynuacją projektu zapoczątkowanego w 2009 roku we współpracy miast partnerskich - Sopotu i Zakopanego. Organizatorem Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2011 jest firma Outdoor Cinema – specjalista w organizacji projekcji filmowych na otwartym powietrzu. Sponsorem Tytularnym już po raz czwarty jest PTK Centertel operator komórkowy Orange. Firmy współpracują przy tym projekcie z Sopockim Kąpieliskiem Morskim i Stowarzyszeniem Turystycznym Sopot oraz Biurem Promocji Zakopanego. Oficjalnym przewoźnikiem jest PKP Intercity, a partnerem strategicznym telewizja TVN. Patronami medialnymi są: Radio ZET, Planeta FM, Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza i Stopklatka. Imprezę wspiera także sieć salonów EMPIK, firma reklamy zewnętrznej AMS oraz sieć bankomatów Euronet.

Miejsce: Molo

Data:01.07 - 31.08, 22:00

Godzina: 22:00 - 00:00

Bilety: Wstęp na wszystkie seanse filmowe bezpłatny, po wykupieniu biletu na Molo

Kategoria: Rozrywka

Adres: ul. Powstańców Warszawy 2/4/6 , Sopot

WWW: www.orangekinoletnie.wp.pl

Email: -

Tel.: -

Fax: -

Organizator: Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2011

Wersja do druku

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ