Confusion Project / Finding True Nature 2018

03.11 , 21:00 - 23:00

6 kwietnia 2018 roku została wydana płyta koncepcyjna trio jazzowego Confusion Project - PRIMAL. Jest to trzecia płyta zespołu po debiucie "How to Steal a Piano?" oraz drugim krążku "The Future Starts Now". Płyta została wydana przez wydawnictwo SOLITON.

Confusion Project tworzą: Michał Ciesielski - fortepian Piotr Gierszewski - gitara basowa AdamGolicki – perkusja.

PRIMAL to suita podzielona na części opowiadająca o podróży samotnego człowieka, który w kontakcie z przyrodą odnajduje swoją prawdziwą naturę i pierwotność. To historia o człowieku, który znajduje w sobie odwagę, by dać upust swoim marzeniom, instynktom i wyruszyć w nieznane. Uciekając od cywilizacji, zmagając się z trudnościami samotnej wędrówki przeżywa wielką przygodę, która pomaga mu odnaleźć zagubioną gdzieś dawno temu swoją naturę, pierwotną wrażliwość.

Płyta PRIMAL to jeden utwór ilustracyjny podzielony na rozdziały. Jest to monolog głównego bohatera, o którym zespół opowiada muzyką. Usłyszeć można w nim tętniące życiem lasy, szumiące potoki, świeży, górski wiatr jak i mozolną wspinaczkę nagrodzoną pięknymi pejzażami. Tworząc album, zespół miał nadzieję, że Słuchacz wcieli się w głównego bohatera suity PRIMAL i przeżyje tą podróż na swój unikalny sposób.

Materiały video oraz grafika albumu powstała pod honorowym patronatem Parku Narodowych Gór Stołowych. PNGS jest wyjątkowym partnerem płyty PRIMAL.

Premierowy teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=8qTMQEXo_Xghttps://www.youtube.com/watch?v=8qTMQEXo_Xg

BILETY: >>> przedsprzedaż: 30 zł >>> w dniu koncertu: 35 zł online: https://teatrboto.interticket.pl/

Miejsce: Teatr BOTO

Data:03.11 , 21:00 - 23:00

Godzina: 21:00 - 23:00

Bilety: 30 / 35 zł

Kategoria: Kultura

Adres: Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

WWW: www.boto.art.pl

Email: biuro@boto.art.pl

Tel.: 600 464 619

Fax: -

Organizator: Teatr BOTO

Wersja do druku